Współpraca

PROGRAM PARTNERSKI DLA
DEKORATORÓW, ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW WNĘTRZ


 Cenimy zaangażowanie, kreatywność i pasję, a piękno wnętrz jest dla nas celem nadrzędnym. Wiemy też, że są to cechy osób z branży projektowej, dlatego zapraszamy do współpracy architektów, projektantów wnętrz, dekoratorów.Dbamy o naszych partnerów i specjalnie dla Was stworzyliśmy Panel Dekoratora, który ułatwi Wam pracę i kontrolę zamówień. Naszym celem są długofalowe relacje biznesowe oraz szczególna dbałość o osoby z nami współpracujące, zostań naszym partnerem!

KORZYŚCI Z PARTNERSTWA


SPECJALNA PLATFORMA DLA PARTNERÓW

Podejmując z nami współpracę otrzymujesz możliwość korzystania z platformy, do której dostęp mają tylko nasi partnerzy. Jest to nasz autorski „Panel Dekoratora”, specjalne miejsce, gdzie masz dostęp do wszystkich naszych wzorów, możliwość zamawiania tapet na wymiar, zapisywania projektów oraz pełną kontrolę nad zamówieniami.

STAŁE ZNIŻKI

Decydując się na partnerską współpracę z nami otrzymujesz korzystne warunki cenowe. Rabaty przyznajemy naszym partnerom indywidualnie, to Ty decydujesz o cenach dla swoich klientów. Stawiamy na budowanie solidnych i długotrwałych relacji partnerskich, do każdego podchodzimy indywidualnie i życzliwie.

OTWARTOŚĆ NA POMYSŁY

Jesteśmy otwarci na wszelkie życzenia i pomysły naszych partnerów. Współpracując z nami masz możliwość skorzystania z naszych nowatorskich rozwiązań projektowych i wykorzystania ich w swoich aranżacjach. Jedyne co nasz ogranicza to wyobraźnia.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE 

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Z przyjemnością wykonamy dla Was specjalny projekt tapety zgodnie z waszymi oczekiwaniami. Nie bójcie się pytać o modyfikację naszych wzorów, to nie stanowi dla nas żadnego problemu. Przedstaw nam swoją wizję, a my dołożymy wszelkich starań, aby ją zrealizować.

WSPARCIE

Możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie, na każdym etapie prac nad zleceniem. Nasi eksperci pozostają do dyspozycji. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w produkcji dekoracji mamy do zaoferowania wiele ciekawych i gotowych rozwiązań. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

EKOLOGICZNA PRODUKCJA 

Podchodzimy do produkcji w sposób nowatorski, z olbrzymią starannością o środowisko. Produkty marki PinePrint, produkowane w Polsce, są w pełni ekologiczne. Dbamy o to, aby nasza produkcja była jak najbardziej przyjazna środowisku. Dołącz do nas, aby wspólnie z nami zadbać o naszą Ziemię.

Do góry